środa, 13 czerwca 2012

Do przerwy 3:0

W przerwach pomiędzy meczami, pasowaniem kolejnych członków rzeczwyistych FatH, z którego niebawem pojawi się relacja Ojca już Jednokrotnego, a wcześniej kandydata znaleźliśmy chwilke na wypełnianie założeń statutowch. 3 dni 3 akcje, tego dwie poranne i jedna póżnopopołudniowa. Składy barwne i zróżnicowane. MP( Matka Pozorantka), OP (ojciec podwójny, debiutujący w akcjach pomimo,że metryka mówi iż debiut jest późny),  Kilku OJ, WW, , kilku OP. Wielkim zaskoczeniem było spotkanie czwórki naśladowców FatH na zejściu na dolny odcinek Białkopotamosa, a więc w miejscu gdzie mieliśmy kończyć swoją poranną przygodę. Oczywiście nastąpiła tu wymiana serdeczości i koszulek , wręczenie vlepek FatH i niecne wykorzystanie do rozwiezienia samchodów.

Z ciekawostek należy wspomnieć o dwóch żółtych kartkach wręczonych przez Białkopotamosa jednemu z OP w niedzielny poranek, które zakończyło się wyrzuceniem z boiska. Przez to musiał pauzowac przez następne dwie kolejki. Matki, Ciotki, Ojcowie, Wuje  , Stryje i Stryjenki  niepowołani do składu , przypominamy że w czerwcu nasza reprezentacja do przerwy wygrywa  3:0, we czwartek IMGW czyli Instytut Magii Guseł i Wróżb  zapowiada drugą połowę meczu. Niestety Kacwinoporos i Koninoaspros  stoją jak zaklęte a przecież piłka jest okrągła a bramki są dwie.