czwartek, 15 grudnia 2011

Licytacja Kalendarza FATH

Z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy zakończyć licytację kalendarzy na allegro przed planowanym terminem. 25 kalendarzy które zostały w tym czasie wylicytowane trafi oczywiście do osób licytujących. Pozostało nam jeszcze 10 sztuk. Jeśli ktoś miał w planie a nie udało mu się wylicytować kalendarza, można to uczynić wysyłając maila na adres k.o.z.i@poczta.fm Wszystkie zasady akcji pozostają takie same jak podczas zakończonej wcześniej licytacji. Proszę o podanie danych kontaktowych oraz kwoty za kalendarz (cena wyjściowa 50 zł). W razie większej ilości chętnych kalendarz trafi w ręce 10 osób które zadeklarują największą sumę.

Pozdrawiamy  i przepraszamy z niedogodności  FATH

piątek, 9 grudnia 2011

KLENDARZ KAJAKOWY WHITE WATER 2012 - MACHINA RUSZYŁA

Oficjalnie ogłaszamy rozpoczęcie licytacji KALENDARZA WHITE WATER 2012!!!

Na wylicytowanie czeka 30 kalendarzy kajakowych (A3, kolor), oraz w razie dużego 
zainteresowania 5 dodatkowych , które zostaną rozlosowane pomiędzy "Lucky loosers"
czyli osobami którym nie udało się zdobyć kalendarza podczas licytacji. Każda otrzymana 
złotówka będzie przeznaczona na szczytny cel :

Poniżej przedstawiamy poszczególne miesiące kalendarza i zapraszamy do licytacji !!!
wtorek, 6 grudnia 2011

KALENDARZ WHITE WATER 2012

Idziemy za ciosem,…pomożecie ?


Tak jak w zeszłym roku (http://ojciecwdomu.blogspot.com/2010/12/kalendarz-white-water-2011.html) postanowiliśmy zrobić sobie i komuś dobrze. Drugi i mamy nadzieje nie ostatni raz drukujemy do spółki z Fjordem Nansenem kalendarz Whitewater 2012.

Koncept pozostaje ten sam : drukujemy na własny koszt , sprzedajemy 30 sztuk tym, , którzy wylicytują najwyższa cenę. Każda złotówka ląduje na koncie kogoś potrzebującego (w zeszłym roku udało się wylicytować ponad 3 tys. pln na terapię Oli Lisowskiej). Cena wywoławcza ok. 50 pln za kalendarz. Nie mało ale z drugiej strony kropla w morzu potrzeb.

Sam kalendarz nieco inny niż w zeszłym roku.  Fotki z, Gorców, Alp, Piemontu, Tessinu, Korsyki, czyli politycznie oprócz Polski, Austria, Włochy, Szwajcaria, Francja i Norwegia.Aukcja już tuż, tuż, Stay tuned !. Kalendarze powinny być u Was na gwiazdkę
Pozdrowienia od Konika ihahahaha

Ps. Jeśli ktoś z was ma propozycje dotyczące osoby lub celu na który można przeznaczyć zebrane pieniądze, bardzo prosimy o informacje. Szczegóły na temat przeznaczenia uzyskanych funduszy zostaną podane przed rozpoczęciem licytacji.