niedziela, 24 lipca 2011

NEW ARRIVAL

Wielka wyprzedaż zakończona w tyg. 27. Przez chwile półki z wodą niegazowaną świeciły pustkami o oczekiwaniu na nową kolekcję. Już jest : NEW ARRIVAL.  Jest piekna.


Na półki Kacwina i Koniny rzucili się wygłodniali klienci .  We środę  Prawie Ojciec (PO,  termin na 10/08) , Ojciec Jednokrotny i dwóch pozorantów, w tym olimpijczyk z Pekinu i Aten ruszyli  na Kacwin . Poziom 195 idealny na całość. Po raz kolejny udowodniliśmy sobie że jest tam więcej do roboty niż tylko P’&’H  na dużym dropie, wbrew  niektórym  obiegowym opiniom .  


W  piątek w porannej operacji „drewnialdo”  na Koninie szturm  przypuścili  PO, OJi OJ . Kryptonim akcji pochodzi od ruchów OJ, które tego dnia przypominały ruchy Pinokia, albo nawet schorowanego Starego Dżepetta (również Ojciec Jednokrotny). Około 7.40 byliśmy na rogatkach Krakowa, o OJzdążył na zebranie o godz. 8.15.

Miejmy nadzieję że to nie ostatnia dostawa w tym roku

niedziela, 10 lipca 2011

Do kazdego kubika jeden gratis albo ze dwa


W tygodniach 26-ym i 27-ym w największych podhalańskich, spiskich i gorczańskich składach wody niegazowanej odbywała się do wyczerpania zapasów superpromocja. Do każdego kubika dodawano jeden gratis albo ze dwa. Zapasy się już wyczerpały.


Bedzie z tego dysc ?


Wykorzystaliśmy ją bezlitośnie rano i wieczorem, w różnych konfiguracjach osobowych. Statutowych , czyli porannych, odbyło się pięć akcji, głownie na Białce i Koninie. Kacwin zachowywał się jak rozkapryszona panienka i nie dał nam szansy na poranną z nim zabawę. Oprócz stałych elementów osobowych OJ, WW, WP i innych  pojawili się: Ojciec Protoplasta, który twierdzi że porzucił swoją pasierbicę, Białkę Szkoleniową, ale jednak nie może bez niej żyć.Kolejny Ojciec pozorant Wasyl, który mimo skręconego kolana i konieczności chodzenia o kulach wybrał się z nami na Konine tylko po to żeby zwieźć auto i zrobić zdjęcia. Okazało się że fotografuje  ciut lepiej niż chodzi.
Dwóch ojców pozorantów w osobach prowadzących ww. BS czyli orzech i Radek


 

Zakochani w białej  wodzie : nowosądecki slalomista Dżakob i jeden z braci Polaczyków (obaj bez przychówku)

 Projekt okrzyknięty mianem Pigs gorge / Schweinklamm znowu nie doczekał się first descentu. Trudno nie będzie ale na pewno coś nowego.